Cap’a di Carina

     Handmade hats for ladies & men 

               CdiC Accessories:

     handmade ecological accessories

                   CdiC Supplies:

     Stiffeners: Feutrex, Caritex, Paille, 

      Durtex, Xtra36, Solvant/Cleaner

Over ons

Carina Marcon

Modiste

Cap'a di Carina

Welkom, bij Cap'a di Carina vindt u unieke, handgemaakte hoeden en hoofdaccessoires die volledig op maat worden ontworpen. Elke creatie wordt met vakmanschap vervaardigd voor dames en heren, jong en oud, en is afgestemd op uw persoonlijke stijl, wensen en draagcomfort.

U kunt bij ons terecht voor zowel zomer- als winterhoeden, van tijdloze klassiekers tot exclusieve ontwerpen. Onze bijzondere specialisatie ligt in gelegenheidshoeden, fascinators en bruidsaccessoires, diademen, perfect voor huwelijken, communies, recepties, races en andere feestelijke gelegenheden.

Dankzij een ruime keuze aan materialen, waaronder vilt, stro, stoffen en andere hoogwaardige grondstoffen, zijn de mogelijkheden vrijwel eindeloos. Ook voor de afwerking bieden wij tal van opties, zodat elke hoed een uniek en persoonlijk karakter krijgt.

Voor mensen die te maken hebben met haarverlies door medicatie of medische behandelingen, creëren wij comfortabele en stijlvolle hoofddeksels in zachte, huidvriendelijke materialen, met bijzondere aandacht voor draagcomfort en zelfvertrouwen.

Jaarlijks kan u de door mij gemaakte hoeden terug binnenbrengen voor een opfrissing; deze service is volledig gratis. Daarnaast voeren wij ook restauraties en herstellingen uit van oude hoeden, zodat waardevolle stukken opnieuw jarenlang gedragen kunnen worden.

CdiC Accessories

Ontdek een exclusieve collectie handgemaakte accessoires voor dames en heren. Van oorbellen, halssnoeren, broches, sjaalspelden, boutonnières, manchetknopen en strikken tot unieke creaties in veren, leder en duurzaam visleder.

Elk stuk wordt met de hand vervaardigd in het atelier, waardoor geen twee ontwerpen identiek zijn. Onze specialiteit ligt in het combineren van verfijnde materialen en ambachtelijk vakmanschap tot stijlvolle accessoires met een eigen karakter.

Voor visleder gebruiken we hoogwaardige zalmhuid, een duurzaam bijproduct van de voedingsindustrie dat een luxueus en ecologisch alternatief biedt voor exotische leersoorten. Zo kiest u voor een uniek accessoire met respect voor mens, dier en milieu. 

CdiC Supplies

CdiC Supplies is gespecialiseerd in de productie en verdeling van professionele verstevigingsproducten, appret, voor hoedenmakers, kantklossers, de textielindustrie en lederbewerking. Ons assortiment omvat hoogwaardige apprêts en verstevigingsmiddelen zoals Durtex, Paille, Caritex en Feutrex, ontwikkeld voor optimale vormvastheid, afwerking en duurzaamheid.

Daarnaast bieden wij een ruime keuze aan Panama capellines van uitstekende kwaliteit, rechtstreeks geïmporteerd uit Ecuador, het land van oorsprong van de authentieke Panamahoed. Dankzij onze expertise, kwaliteitsproducten en persoonlijke service zijn wij een betrouwbare partner voor zowel ambachtslieden als professionele ateliers in binnen- en buitenland.

De producten van Cap’a di Carina en CdiC Accessoires, dragen het label “Made In Belgium” & "Ik Koop Belgisch".

Nous parlons Français  - We speak English

met wie werken wij samen?

-Bij Dressr/be kan u een beperkt deel van de collecties van zowel Cap'a di Carina als CdiC Accessories Huur/Kopen (zie hiervoor hun website).

-Herenmode Albert: Anselmostraat 6-8 te 2018 Antwerpen - De betere herenkleding op maat!

-Bellezza: Kapellestraat 103 te 2630 Aartselaar - MUA & Schoonheidsinstituut

Locatie

ADDRESS

CdiC bv - Herentalsebn 47 - 2100 Antwerpen - Belgium

Openingsuren

Enkel op afspraak: maandag t/m zaterdag

Uniquement sur rendez-vous: du lundi au samedi

Only by appointment from Monday to Saturday

BTW: BE 0795 315 371