ADDRESS
CdiC bv - Herentalsebn 47 - 2100 Antwerpen - Belgium
Openingsuren
Enkel op afspraak: maandag t/m zaterdag
Uniquement sur rendez-vous: du lundi au samedi
Only by appointment from Monday to Saturday
BTW: BE 0795 315 371

Handmade hats for ladies & men
CdiC Accessories:
handmade ecological accessories
CdiC Supplies:
Stiffeners: Feutrex, Caritex, Paille,
Durtex, Xtra36, Solvant/Cleaner
SHOP
2 diademen in goudkleurig metaal met een breedte van 5 mm en een lengte van 38cm
Ontdek de veelzijdigheid van onze diadeem 0,5 cm goud kleurig – dé ideale basis voor het maken van unieke haaraccessoires. Deze metalen diademen zijn perfect voor creatieve DIY-projecten en geschikt voor zowel beginners als ervaren ontwerpers. Of je nu een elegante haarband maakt voor een speciale gelegenheid of een speels ontwerp voor dagelijks gebruik, met deze diademen geef je jouw creativiteit alle ruimte.
De goudkleurige diadeem heeft een slanke breedte van circa 0,5 cm, wat zorgt voor een subtiele en elegante uitstraling. Dankzij het lichte maar stevige metaal biedt deze haarband een comfortabele pasvorm die mooi aansluit op het hoofd. De lichte buigzaamheid maakt de diadeem geschikt voor zowel volwassenen als kinderen, zonder in te boeten op draagcomfort.
De gladde afwerking van deze metalen diadeem zorgt ervoor dat je eenvoudig allerlei decoraties kunt bevestigen. Denk aan lint, stof, kant, kralen, bloemen, strass of vilt. Hierdoor is deze diadeem 0,5 cm zilver uitermate geschikt voor het ontwerpen van bruidsaccessoires, fascinators, feestelijke haarbanden, communie- of ceremonieaccessoires en originele creaties voor fotoshoots.
Deze set bevat 2 goudkleurige diademen en is ideaal voor workshops, knutselprojecten of het maken van meerdere ontwerpen tegelijk. Ook perfect voor creatieve ondernemers, hoedenmakers en hobbyisten die op zoek zijn naar een betrouwbare en kwalitatieve basis voor hun ontwerpen.
Belangrijkste kenmerken:
Kies voor kwaliteit en flexibiliteit met deze diadeem 0,5 cm goudkleurig en creëer moeiteloos jouw eigen stijlvolle haaraccessoires.
Carina Marcon
Modiste
Welkom, bij Cap'a di Carina vindt u unieke, handgemaakte hoeden en hoofdaccessoires die volledig op maat worden ontworpen. Elke creatie wordt met vakmanschap vervaardigd voor dames en heren, jong en oud, en is afgestemd op uw persoonlijke stijl, wensen en draagcomfort.
U kunt bij ons terecht voor zowel zomer- als winterhoeden, van tijdloze klassiekers tot exclusieve ontwerpen. Onze bijzondere specialisatie ligt in gelegenheidshoeden, fascinators en bruidsaccessoires, diademen, perfect voor huwelijken, communies, recepties, races en andere feestelijke gelegenheden.
Dankzij een ruime keuze aan materialen, waaronder vilt, stro, stoffen en andere hoogwaardige grondstoffen, zijn de mogelijkheden vrijwel eindeloos. Ook voor de afwerking bieden wij tal van opties, zodat elke hoed een uniek en persoonlijk karakter krijgt.
Voor mensen die te maken hebben met haarverlies door medicatie of medische behandelingen, creëren wij comfortabele en stijlvolle hoofddeksels in zachte, huidvriendelijke materialen, met bijzondere aandacht voor draagcomfort en zelfvertrouwen.
Jaarlijks kan u de door mij gemaakte hoeden terug binnenbrengen voor een opfrissing; deze service is volledig gratis. Daarnaast voeren wij ook restauraties en herstellingen uit van oude hoeden, zodat waardevolle stukken opnieuw jarenlang gedragen kunnen worden.
Ontdek een exclusieve collectie handgemaakte accessoires voor dames en heren. Van oorbellen, halssnoeren, broches, sjaalspelden, boutonnières, manchetknopen en strikken tot unieke creaties in veren, leder en duurzaam visleder.
Elk stuk wordt met de hand vervaardigd in het atelier, waardoor geen twee ontwerpen identiek zijn. Onze specialiteit ligt in het combineren van verfijnde materialen en ambachtelijk vakmanschap tot stijlvolle accessoires met een eigen karakter.
Voor visleder gebruiken we hoogwaardige zalmhuid, een duurzaam bijproduct van de voedingsindustrie dat een luxueus en ecologisch alternatief biedt voor exotische leersoorten. Zo kiest u voor een uniek accessoire met respect voor mens, dier en milieu.
CdiC Supplies is gespecialiseerd in de productie en verdeling van professionele verstevigingsproducten, appret, voor hoedenmakers, kantklossers, de textielindustrie en lederbewerking. Ons assortiment omvat hoogwaardige apprêts en verstevigingsmiddelen zoals Durtex, Paille, Caritex en Feutrex, ontwikkeld voor optimale vormvastheid, afwerking en duurzaamheid.
Daarnaast bieden wij een ruime keuze aan Panama capellines van uitstekende kwaliteit, rechtstreeks geïmporteerd uit Ecuador, het land van oorsprong van de authentieke Panamahoed. Dankzij onze expertise, kwaliteitsproducten en persoonlijke service zijn wij een betrouwbare partner voor zowel ambachtslieden als professionele ateliers in binnen- en buitenland.
De producten van Cap’a di Carina en CdiC Accessoires, dragen het label “Made In Belgium” & "Ik Koop Belgisch".
Nous parlons Français - We speak English
-Bij Dressr/be kan u een beperkt deel van de collecties van zowel Cap'a di Carina als CdiC Accessories Huur/Kopen (zie hiervoor hun website).
-Herenmode Albert: Anselmostraat 6-8 te 2018 Antwerpen - De betere herenkleding op maat!
-Bellezza: Kapellestraat 103 te 2630 Aartselaar - MUA & Schoonheidsinstituut
Openingsuren
Enkel op afspraak: maandag t/m zaterdag
Uniquement sur rendez-vous: du lundi au samedi
Only by appointment from Monday to Saturday
BTW: BE 0795 315 371